יוסי כהן - הדרכת טיסה מעשית ותאוריה    052-3658700    
      
עדי ארד 

לאור הסיפורים שוודאי קראתם כאן באתר אתם בטח חושבים שאני הולך לספר לכם שהייתי בחיל האוויר בתפקיד כזה או אחר, אולי פקח טיסה או מכונאי מטוסים, אולי שיש לי קרוב משפחה כלשהו שהיה טייס, אבל להפתעתכם לא היה לי שום קשר לטיסה, למטוסים, לטייסים או למגדלי פיקוח, עד שהגעתי לקורס הטיס. הדבר היחיד שאני יכול לספר הוא שכל חיי אהבתי מטוסים, בכל פעם שיש מטוס בשמיים, כמו ילד בן 5 אני נושא את עיניי מעלה כדי להעיף מבט.
 
לקורס הטיס בהדרכתו של יוסי כהן הגעתי לפני שנתיים וחודשיים, לאחר שבדקתי כל בית ספר אפשרי לטיסה כולל האפשרות של נסיעה לארה"ב לצורך ביצוע הקורס. לאחר שביקרתי באתרו של יוסי וכמובן לאחר שפגשתי אותו בשדה התעופה בהרצליה נוצר הקליק. יוסי פועל בשיטת "קשה באימונים, קל בקרב", הוא דורש מחניכיו שלמות, כך שכשהם מגיעים למבחן המעשי הם פשוט לא מבינים איך הוא עבר כל כך בקלות. לשלמות לא ניתן להגיע, כמובן ללא מדריך מקצועי  (ואם תהיתם, אז יוסי לא משלם לי כדי שאני אכתוב את מה שאני כותב) ומדריך כזה מבחינתי זה מדריך שיודע הכל, עם אלפי שעות טיסה וידע תיאורטי נרחב כל כך, שלא תצליחו לעולם להכניס אותו לפינה. אבל הדבר החשוב ביותר הוא, שיוסי כהן הוא קודם כל בן אדם, כשהגעתי למצב של משבר כלכלי שכמעט גרם לי להפסיק לטוס, יוסי הוא זה שמצא את הפתרון איך לאפשר לי לסיים את הקורס ואת זה לעולם לא אשכח לו, כי במקום אחר ועם אנשים אחרים, הייתי נשלח לדרכי אם הייתי נקלע למשבר כלכלי דומה. בנקודה הזאת, אני באמת רוצה להודות לך יוסי ולכל צוות מונאייר שהגשמתם לי חלום, באמת שלא הייתי יכול לעשות זאת בלעדיכם!  

ואחרי הקטע המרגש, השאלה הבאה שלכם (כן, אני כבר יודע...) למה לעזאזל לקח לי שנתיים וחודשיים לסיים את הקורס? לעניין משך הקורס אני יכול להגיד שזה אינדיבידואלי לכל אחד, יש כאלה שמסיימים לאחר חצי שנה וכאלה שמסיימים לאחר שנתיים וחודשיים, זה תלוי אך ורק בחניך וביכולותיו הכלכליות. על עצמי אני יכול לספר שהיו לי מספר אירועים, בנוסף לעבודה במשרה מלאה וללימודי תואר ראשון וכן קשיים כלכליים שלא אפשרו לי לסיים את הקורס בתקופה קצרה יותר. 

אתמול הגשמתי חלום, את החלום להיות טייס! היום אני יודע שכל ההחלטות שביצעתי בדרך לרשיון המיוחל והחשובה ביותר מביניהן היא בחירת המדריך, היו נכונות!!!

תודה רבה לך יוסי כהן, על כל מה שעשית עבורי! 

תודה רבה לביה"ס לטיסה מונאייר! 

אם אתם עדיין מתלבטים באיזה מדריך טיס כדאי לכם לבחור, אל תתלבטו, עשיתי בשבילכם את העבודה, כי כמו שהפרסומת של משרד החינוך אמרה בזמנו "מורה טוב זה מורה לחיים", מדריך טיס טוב זה הרבה יותר מזה!!! 


עדי ארד – 4589997-052